07.01.2022
Enstitü Müdürlüğümüzün 2021 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Doğu Akdeniz Orman Araştırma Enstitü Müdürlüğünde 2021 yılı program gerçekleşmeleri ve 2022 yılı program ve hedeflerin değerlendirme toplantısı Enstitü Müdürlüğümüz A. Gani GÜLBABA toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Enstitü Müdürü Abdulkadir YILDIZBAKAN başkanlığında yapılan toplantıya, Enstitü Müdür Yardımcısı Mustafa ALBAYRAK, Başmühendisler Dr. Celal TAŞDEMİR, Dr. Sevda POLAT, Fatih AYTAR, Ali TOPAL, Dr. Sedat TÜFEKÇİ, Dr. A. Haluk TÜRKER ve Alparslan ABBAK ile Mühendisler Cihangir DOĞAN, Meltem Kalay GÖKTEPE ve Hatice Burcu ABER katılımlarıyla 2021 yılı Ar-Ge faaliyetlerinin durumu gözden geçirilerek, projelerin gelişim durumları ve diğer çalışmalar irdelendi. 2022 yılında COVİD-19 pandemisi nedeniyle Ar-Ge çalışmalarında meydana gelen aksamaların minimize edilerek Daire Başkanlıkları ve Bölge Müdürlüklerinden gelen araştırma talepleri ile AİG öncesi biten, yeni alınan ve devam eden projeler detaylı bir şekilde değerlendirildi.

Enstitü Müdürümüz 2021 yılında programlarının gerçekleştirilmesinde emeği geçen araştırmacılara teşekkür ederek, 2022 yılının da aramıza yeni katılan araştırmacı arkadaşlarla yapacağımız Ar-Ge faaliyetlerimizin bölgemiz, ülkemiz ve insanlık için hayırlara vesile olması dilek ve temenniler toplantı sona erdi.Yazdır